Üzemmódok, alkalmazások > APRS

144,8 MHz

(1/2) > >>

ha5iw:
Urak!

Először tisztelettel megkérem a Bp. HHHegy 144,8MHz-en működő feltételezhetően APRS átjátszót üzemeltető Urat, hogy villám gyorsasággal vizsgálja meg az adót, mert  F0+- 2MHz széles jelet produkál, így pl. még 144,300MHz-es S9-es jelet produkál.
Az adó szélessége egyértelmű (vagy löket probléma), hiszen nem az APRS 1200Baud-os jel hallatszik, hanem széles sávú zaj hallható az egész sávban.
Ez tarthatatlan állapot, tehát kérem az adó illetve antenna átvizsgálását, ez ügyben jelzem, vitát nem kívánok indítani, megállapításom műszaki jellegű.
(novemberben pedig valami más digitális adót működtetett valaki a hegyen próba jelleggel ami tökéletesen hazavágott legalább 15 órát a 24-ből, kb 5 ember hobbijaként)
Mindenkinek lehet használni bármit (és használjon is kedve szerint), de a kötelező műszaki paraméterek betartásával.
Kérésem rövid határidős, ellenkező esetben a hatósághoz fordulok, miután nem első eset, de úgy gondolom először itt jelzem.

TNX...73

I ( C O N:

--- Idézetet írta: ha5iw - 2015 Február 26, 23:08 ---... hobbijaként)...
--- Idézet vége ---
No ez a megállapítás nekem is tetszik.

I C O N / Tibor hg5cut

ha5iw:
Uraim! nagyon köszönöm a gyors reagálást.....2ECZ és 5OB ...valami hiba van, megoldjuk...így csak a profik reagálnak!!!! TNX még1x

ha5iw:
"Idézetet írta: ha5iw - Tegnap - 23:08
... hobbijaként)...
No ez a megállapítás nekem is tetszik.

I C O N / Tibor hg5cut"

írtam volna azt, hogy minősítetten versenyeznek a Bitekkel.....ugyan

ha5iw:
5CUT  !!!   TNX...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése