Szerző Téma: BURABU  (Megtekintve 6967 alkalommal)

Nem elérhető ha7az

• Administrator
  • Hero Member
    • Profil megtekintése
Re:BURABU
« Válasz #45 Dátum: 2019 Április 08, 22:13 »
Nálam is van 2 db FT-250.

Az egyik kimenője a magasabb frekiken kevés és szerintem néha gerjed is. 3,5 MHz-en 100W felett jön ki belőle.

A másikat kontakt hibásnak gondoltam, de csak egy csőfoglalat volt a bűnös, de nincs semmi kimenő power. Az antenna relét ebből tettem át a másikba.
73 es DX!
Feri
ui: Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
ui: Eljön az idő, amikor a dolgok értéke már alacsonyabb, mint az általuk elfoglalt hely értéke. /HA7TY/
ui2: Ha valakinek problémája van veled, mindig jusson eszedbe, hogy az az ő problémája!

Nem elérhető CB szökevény

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2019 Április 08, 22:23 »
Gratulálok. Én a napokban fejeztem be egy ilyen 250-es felújítását. Már rendben működik. :)

Ha 100% eredetinek csináltad meg, ahhoz meg én gratulálok! Technika- és kortörténeti emlék. Hozzávaló eredeti tápot vadászom, akár szétbelezett/leégetett/ázott romot is.
Hülyével vitatkozni, olyan mint egy galambbal sakkozni: ledönti a bábukat, rápottyant a táblára, aztán peckesen ugrál, hogy ő nyert.

HA5WB

• Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2019 Április 08, 22:28 »
Igen úgy lett megcsinálva. Még a külső borítás kap festést mert az kicsit kopott. Valakit érdekel teljes dokumentációt tudok adni hozzá. Sajnos alkatrészekből nullára kifogytam.

Nem elérhető I ( C O N

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • Normafa Műhely
« Válasz #48 Dátum: 2019 Április 08, 23:09 »
...nosztalgia...
...
Frissíteni, nem nosztalgiázni kellene.
Bármi (ami rádió) (amatőr) témával kapcsolatban soha az életbe nem fogom említeni, hogy nosztalgia. Ez is olyan ingoványos terület mint a politika meg a foci, mindenki ért hozzá de semmi haszna.

HA5WB

• Vendég
« Válasz #49 Dátum: 2019 Április 09, 17:30 »
Ha 100% eredetinek csináltad meg, ahhoz meg én gratulálok! Technika- és kortörténeti emlék. Hozzávaló eredeti tápot vadászom, akár szétbelezett/leégetett/ázott romot is.

Én is keresek olyant. A mostaniban egy hegesztő trafó van.  :D Van vagy 13 Kg.
Netán valahol látok akkor gondolok Rád.  -_-

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: 2019 Április 09, 21:28 »
Netán valahol látok akkor gondolok Rád.  -_-

Köszi! Megvárom a topikcíme-rendezvényt. Ha ott nem lesz, vagy arany/nepperféreg/csillagászati áron mérik, külsőre lemásolom a rádióklubét.

vy73!
Hülyével vitatkozni, olyan mint egy galambbal sakkozni: ledönti a bábukat, rápottyant a táblára, aztán peckesen ugrál, hogy ő nyert.

Nem elérhető ha7az

• Administrator
  • Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: 2019 Április 09, 22:45 »
Az eredeti vagy Reki?
73 es DX!
Feri
ui: Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
ui: Eljön az idő, amikor a dolgok értéke már alacsonyabb, mint az általuk elfoglalt hely értéke. /HA7TY/
ui2: Ha valakinek problémája van veled, mindig jusson eszedbe, hogy az az ő problémája!

HA5WB

• Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2019 Április 09, 23:08 »
Köszi! Megvárom a topikcíme-rendezvényt. Ha ott nem lesz, vagy arany/nepperféreg/csillagászati áron mérik, külsőre lemásolom a rádióklubét.

vy73!

Pedig nagy esély van rá, hogy azok árulnak ha egyáltalán lesz. Van rajzom hozzá de a mechanikához már nem sok kedvem van.

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #53 Dátum: 2019 Április 09, 23:29 »
Az eredeti vagy Reki?

Eredeti gyári. A mechanika/külső fazon a lényeg.

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: 2019 Május 02, 18:56 »
Most jött mailben. A helyszín ismét... zene füleimnek! :)

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #55 Dátum: 2019 Augusztus 18, 12:09 »
Ez lemaradt. Azt emlegetik, itt se lesz többet.