Szerző Téma: Javaslat dühöngés megelőzésére  (Megtekintve 12607 alkalommal)

Nem elérhető HA7HQ

• Hero Member
    • Profil megtekintése
Re:Javaslat dühöngés megelőzésére
« Válasz #30 Dátum: 2013 Január 06, 13:22 »
CB ÉS SZÖKEVÉNY. MAAARS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maradjunk annyiban, ha 8941 db felkiáltójelet írsz ide (de pontosan ám ! ) akkor még le is iratkozom. Hagyom, hogy nyugodtan megtanulj magyar nyelven írni.
« Utoljára szerkesztve: 2013 Január 06, 13:34 írta HA7HQ »
Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik !

Nem elérhető ha7az

• Administrator
  • Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: 2013 Január 06, 13:26 »
Feri,

itt nem kell ügyelni a hejjes sírásra...?

Másra kellene ügyelni. :) De ha ez hozzásegíti a veszekedőket, hogy kieresszék a felesleges dühüket akkor tegyék. De csak itt a dühöngőben!
73 es DX!
Feri
ui: Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
ui: Eljön az idő, amikor a dolgok értéke már alacsonyabb, mint az általuk elfoglalt hely értéke. /HA7TY/
ui2: Ha valakinek problémája van veled, mindig jusson eszedbe, hogy az az ő problémája!

Nem elérhető ha7az

• Administrator
  • Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2013 Január 06, 13:27 »
Feri,

itt nem kell ügyelni a hejjes sírásra...?

Másra kellene ügyelni. :) De ha ez hozzásegíti a veszekedőket, hogy kieresszék a felesleges dühüket akkor tegyék. De csak itt a dühöngőben!
73 es DX!
Feri
ui: Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
ui: Eljön az idő, amikor a dolgok értéke már alacsonyabb, mint az általuk elfoglalt hely értéke. /HA7TY/
ui2: Ha valakinek problémája van veled, mindig jusson eszedbe, hogy az az ő problémája!

Nem elérhető HA7HQ

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: 2013 Január 06, 13:35 »
De ha ez hozzásegíti...

Én mosolyogva írok ;)
Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik !

Nem elérhető ha6pc

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2013 Január 06, 13:39 »
Önmagatokban kellene tisztázni inkább,mi volt az a jóvátehetetlen dolog,ami idáig engedte fajulni a helyzetet ?

Nem elérhető ha5iw

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • HA5IW
« Válasz #35 Dátum: 2013 Január 06, 14:13 »
Pedig anya csak egy van, vigyázzunk rá!>>>ám az a mondás is igaz, hogy bizonyos élőlények születésekor a "kitolási szakaszt" modifikálni kellene!
73/DX    Simon
www.rfha5iw.hu

Do it or not! Just don't try it.     (by Yoda)

Nem elérhető HA0ER

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2013 Január 06, 18:31 »
Sziasztok!

Nekem nem működik,a csajszi normálisan ,nem a csajok érdekelek.
PALI!  az okosabb enged!
Lehet hogy új szemüveg kell,sokaknak.

73 DX Barna

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: 2013 Június 02, 11:26 »
Szervusztok!
 Nem akartam másik témában OFF lenni .
   Úgy gondolom HA5KZO-nak jelen hozzáállással nincs helye a fórumban, szerintem ez mások véleménye is.
Állapotára tekintettel hozzászólásainak előzetes moderálása lenne a legjobb megoldás, ha ez nem lehetséges
és nem hajlandó változni a kizárása is megoldás lehet...

Zoli nem haragszom rád csak unom hogy a hülyeségeden kívül semmi mást nem lehet olvasni, sőt amikor mások megpróbálnak segíteni tanácsot adni nem jön más mint az okoskodásod.

HA5KZO

• Vendég
« Válasz #38 Dátum: 2013 Június 02, 11:36 »
Leírtam a véleményemet, ennyi és nem több.
Én egy olyan személyiség vagyok, aki kimondja, amit gondol. Ami a szívemen, az a számon ugye és hát emiatt egy eléggé ellenszenves személyiség vagyok sokak szemében. Azt viszont többször is megmondtam, hogy eszemben sincs okoskodni, csak sokaknál ez így jön le!

Aztán a fórum hozzászólások előzetes moderációjával kapcsolatban:
Vagy mindenki hozzászólását vagy senkiét sem moderáljuk előzetesen. Legyünk korrektek. Nem szeretem a diszkriminációt. Se az előnyös, sem a hátrányos megkülönböztetést.

Az én hozzáállásom teljesen korrekt, hozzászólásaim kulturált formában íródnak, nem sértenek semmit és senkit.
(Általában olyan hangnemben írok, amilyen hangnemben nekem is írnak, kivétel a kifejezetten durva stílus, olyat én nem igazán alkalmazok, eltekintve egy-két különleges esettől)

Tanácsot, segítséget többször fogadtam már meg.

Kizárni meg azokat kell, akik sértegetnek másokat.
A fórumra meg mindenkinek joga van leírnia a véleményét.

Ne mondják meg, hogy pizzát vagy házikolbászt egyek, szóval nekem ne szóljon bele az életembe senki, én se szólok másokéba...

BOdon

• Vendég
« Válasz #39 Dátum: 2013 Június 02, 11:40 »
Egyébként ez a dolog úgy szokott lenni, hogy az embert hosszú idő alatt felbosszantja valaki más, nem véletlen az ellenérzés, jó oka van rá, hogy változtatni próbáljon a helyzeten, de mikor elhatározza magát, hogy cselekszik, szinte mindig a legtámadhatóbb esetben teszi, amikor igen nehezen védhető az erőteljes fellépés. :-) Ilyen az élet.

Én sem hiszem, hogy a PgDn-on kívül bármi más jogos lenne, de attól még nekem sem kellemes olvasni.

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #40 Dátum: 2013 Június 02, 12:31 »
Zoli ZAVARSZ ! hidd el másokat is .
 Ha mindenki azt látja hogy Okoskodsz csak te nem akkor ki a hibás?
 Ha nem vagy képes alkalmazkodni a többiekhez akkor semmi keresni valód sincs itt!
 Ha vegáknak kolbász sütést ecseteled  nem fognak szeretni.
 Zoli legkisebb tisztelet sincs mások iránt benned, írsz csak azért mert írj sőt szándékosan keresed a konfliktust. Amikor meg már mások idegein kihárfáztad magad elintézed egy tévedtemmel.
 Egyszer -kétszer elmegy de nálad ez állandó .
  Minden egyes hozzászólásodra írjam le a véleményem , mert te is ezt teszed és szerinted ez a helyes?
        Azt amit Ha5pp írt kilehet fejezni sértegetés nélkül is örülnél neki ?
(pedig csak kimondom amit gondolok ) Te ugyanezt teszed.
 Megpróbáltam számodra is érthetően fogalmazni mi is a gond ,
és aha belegondolsz és a példák is mutatják nem lehet téged egy kalap alá venni a többiekkel .
 (te is tudod miért)

HA5KZO

• Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2013 Június 02, 15:24 »
A másik témában leírtam a véleményemet és egy rövid összehasonlítást a KX3-ról és az FT-817-ről.
Ez okoskodás, szándékos konfliktuskeresés, mások zavarása vagy mind a három? Mert szerintem egyik sem. Témába illő hozzászólás volt.

HA9EV szerint egy fél oldal semmit írtam...

A tiszteletről annyit, hogy én alapvetően mindenkit tisztelek, de olyan hangnemben válaszolok mindenkinek, mint amilyenben ő is ír. (Nálam ez is hozzátartozik)
HA5PP konkrétan leköcsögözött, meg leb*zizott...  Erre én nem tudok tisztelettel reagálni (szépen kifiguráztam) - és igen: örültem volna neki, ha normálisan, kulturáltan, emberhez méltóan ír, biztosan én is megtiszteltem volna ugyanezzel.
Nem hiszem, hogy bármivel is kiérdemeltem ezeket a jelzőket. Nem is ismerem őt személyesen..

Valóban nem lehet egy kalap alá venni engem a többiekkel.
Én nem kötök bele a másokba ott, ahol tudok/lehet (senkibe nem kötök bele!).
Nem "kukacoskodok", nem trollkodok. Nem szitkozódok és nem sértem meg a másikat, főleg nem vulgáris jelzőkkel.
(Véletlenül se vegyétek ezt általánosításnak, nem azt mondom, hogy mindenki ezt teszi, csak elég sokan vannak sajnos, de ahogy elnézem ilyen az internet...)

Aki a konfliktusokat keresi, véletlenül sem én vagyok, hanem az a jó néhány ember, aki minden írásomba beleköt mostanság.

Elhiszem, hogy a körtét szeretitek, de ne szapuljátok már azt, akinek almája van...

BOdon

• Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2013 Június 02, 16:03 »
Van valahol egy kabarétréfa, amikor érettségin Homérosz és Táncsics _külsejéről_ kellett összehasonlító elemzést adni. :-) Kb. akkora kihívás, mint amire mostanában annyian büszkék, és egyáltalán nem rejtik véka alá; szeretem a kihívásokat, mondja a sztárolt egyed, majd valami banális dologról kezd beszélni, például hogy képes volt megtanulni, hol a sütőn a világítás... Nem mintha a többiek remekeltek volna a naprakész ismereteikkel erről a dologról, működik az idegenkedés az újdonságokkal kapcsolatban, és amúgy is minden kezdet nehéz. De azért tarthatnál egy értekezést arról, ha már szó esett róla, hogy milyennek találtál különféle paraméterű rádiókat pile-upokban. Aztán lehet árakról beszélni, meg logikusan érvelni. Érted? Attól üres, amit nem tudsz. Hogy hová fajul az ilyesmi, az meg kiszámíthatatlan.

Litkai Gergely - Érettségi (Rudolf Péter, Benedek Miklós)

HA5KZO

• Vendég
« Válasz #43 Dátum: 2013 Június 02, 16:14 »
Szóval szerinted/szerintetek csak arról lehet véleményt mondani, amit személyesen használtál is? Elég érdekes nézőpont. Nem használtam még AK-47-est, meg AMD gépkarabélyt sem, sőt tankban sem ültem még, ennek ellenére meg van a véleményem róluk. Attól, hogy nem használtál még valamit, lehetséges logikusan érvelni mellette/ellene.

Csak pusztán a véleménye miatt szekírozni valakit meg nagyon undorító dolog...

Ha már videók, ez is teljesen illik ide: (Az illető, aki a videó alatt beszél 33 éves, nem én vagyok az, viszont teljesen egyetértek a véleményével)
HErBY ● ÉletFiló 23 - A bukott angyalok etetése tilos

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #44 Dátum: 2013 Június 02, 16:17 »
Kérlek Zoli menj el zavar az írásod senki nem kíváncsi rád.