Szerző Téma: Levél a hatósághoz!  (Megtekintve 26784 alkalommal)

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
Re:Levél a hatósághoz!
« Válasz #15 Dátum: 2015 Május 20, 12:29 »
Pali  ott a tükör , és rögtön sírni fogsz.

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2015 Május 20, 12:31 »
Egy apró szösszenet amiért vélhetőleg nem lesz normális antenna az amatőröknél és a csalás is szent dolog:

Nem elérhető HA7HQ

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2015 Május 20, 12:47 »
Pali  ott a tükör , és rögtön sírni fogsz.

Miért, Lajosom, miért? Mert te ex catedra kijelented, hogy egy másik embernek fel kell néznie rád?
Lehet egy ilyen kijelentést komolyan venni? Tényleg ne haragudj, de kicsit próbálj már visszatérni
a rendes kerékvágásba. Nagyon fárasztó amit csinálsz mostanában.
Egyébként te tényleg elhiszed magadról, hogy mindenhez értesz, ráadásul mindenkinél jobban és
a világ összes problémájára nálad van a megoldás? Mert ha nem, ha csak az a célod, hogy szétverj
minden olyan közösségi helyet, ahol a vélt vagy valós ellenségeid vannak, akkor azt kezelni kell.
Ha viszont komolyan azt hiszed magadról, hogy az elektronikától a jogig, a fizikától a politológiáig
mindenben te vagy az abszolút tudás birtokosa, nos akkor azt is kezelni kell, de nem adminisztratív
eszközökkel.
Sokáig csíptelek, kissé különc, de jópofa srácnak tartottalak. Ez most nem így van és szerintem erről
nem én tehetek. De még azt is elfogadom, velem van a baj. Meg mindannyiunkkal.....

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik !

Nem elérhető HA5CBM

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2015 Május 20, 12:48 »
...
(Kérésre a szerző által kiszedve.)
« Utoljára szerkesztve: 2015 Május 20, 13:04 írta HA5CBM »

Nem elérhető HG7DX

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • Google+
« Válasz #19 Dátum: 2015 Május 20, 13:00 »
Miért vagytok ilyenek? Van az úgy hogy mindenki szembe jön az autópályán..  :D
"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot..."

http://indavideo.hu/video/Kincs_ami_nincs_1

https://plus.google.com/u/0/113711350539444133890/about
73 HG7DX Gyuri

Nem elérhető ha6pc

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2015 Május 20, 13:11 »
...
(Kérésre a szerző által kiszedve.)

Mindig elrontod! Mikor már érdekes kezd lenni...          -_-

Nem elérhető ha5iw

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • HA5IW
« Válasz #21 Dátum: 2015 Május 20, 13:22 »
Lala !
Én továbbra is "csíplek".....
Azt hallottam, hogy Lenin anyja újra terhes....könyörgöm várd meg míg kihordja..... :wacko:

73/DX    Simon
www.rfha5iw.hu

Do it or not! Just don't try it.     (by Yoda)

Nem elérhető hg0npj

• Full Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2015 Május 20, 13:46 »
Szerintem nagyon jó kis írás bárki is követte el! Szétröhögtem rajta magamat :-D
73!
János

hg5ojw

• Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2015 Május 20, 14:01 »
Lala! csak egy jótanács... a személyi kultusz nem jó ..kell hozzá megfelelő "holdudvar". hogy kinéz kire fel azt te nem te szabod meg. nem bántani és kekeckedni akarok, de nagyon sok benned az indulat mely olyan írásokra késztet ami rád nézve kevésbé szerencsés. nekem is van humorérzékem szó se róla. olyan vagy mint egy 70 éves zsémbes öreg úr ( már megbocsájts). nekem is vannak gondjaim mint sokunknak. csak az a baj hogy nincs kedvem viccelődeni se. erre van egy nagyon jó recept...odaüllni a műszerész asztalhoz és dolgozni...elhesegetni a felesleges fáradt gőzt.
                                                                       lila-narancs és szürke-szürke.    :ph34r:

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2015 Május 20, 14:14 »
Mint ember hülyéz bárkit vagy butának nevez saját magát minősíti nemmhiszem ennél lejjebb lehet bárki.
Az az amatőr aki saját vagy egyesülete céljai miatt másokat nyilvánosság előtt pl a sávokban cikiz lejárat  az a legalja.
Az aki összefogás helyett széthuzást generál.
Az aki hazudik .
Az aki nyerészkedik másokat becsapva .
Az aki nem meri nevét felválalni úgy ossza az észt.

Ezek mind olyan tulajdonságok amik miatt sokkakat semmibe veszek mint körmöm alatt a piszok.   

Igen zsémbes lettem  kezd eltünni az értelme annak  hogy amatőr legyek  törvénytisztelő vagyok  a közeljövöben esélyem sincs hogy igényes antennát telepítsek. 

hg5ojw

• Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2015 Május 20, 14:29 »
azért nem olyan vészes a helyzet. ha valakit nem akarsz hallani a sávban arra ott vannak a kezelőszervek a rádión. ne feledd azt se hogy csak azt lehet zrikálni aki felveszi azt amit nem kellene. de miért mindig csak antennát kell építeni? (hasznos az is szó se róla). mondjuk tápegységet, mérőműszereket..stb. annyi mindent lehet még alkotni. én a panelproli kirakok az ablakba egy pecabot antennát, de csak addig amíg rádiózok. egyszer a közösülőképviselő nő megkérdezte hogy Laci mi az ott? mit halászik? erre én ...a szomszédasszony bugyogóját!  azóta mindig meg kérdezi nevetve hogy sikerült e, és ha igen mit csinálok vele. erre én...győzelmi zászlót csinálok belőle mely a galambokat elriassza. azóta tisztelettel néznek hobbimra. nna úgye hogy vannak az életnek szép oldalai is!?   73

Nem elérhető ha0szt

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • Tom Waits, hajrá!
« Válasz #26 Dátum: 2015 Május 20, 14:35 »
Miki hidd el mint ember mint mint rádióamatőr csak felnézhetsz rám . 

Itt van például ez. Valljuk be, nehéz komolyan végigolvasni......  :wacko:

Pali, mert a fele lemaradt.
(ha már vicc..)

A teljes bejegyzés ez lett volna:
"Miki hidd el mint ember mint mint rádióamatőr csak felnézhetsz rám, mert felépítettem egy 650m-es tornyot az udvarban, és felmásztam a tetejébe!"

Borisz Jelszint

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: 2015 Május 20, 14:52 »
Ahhoz hogy elérjem a céljaimat antennára van szükség mert ha most nem építek minek mert versenyezni szeretnék.
   Mert 10-15 év múlva minek költsek milliókat egy hobbira  ha akkor már nem szerencsés hosszú távra tervezni :) 

Akiket nem zavar azok a tulajdonságok ami miatt semmibe veszek embereket saját magukat minősítik.
  Tudom idealista vagyok meg lehet naívnak nevezni . De ez csak egy hobbi.

Nem elérhető ha0szt

• Hero Member
    • Profil megtekintése
    • Tom Waits, hajrá!
« Válasz #28 Dátum: 2015 Május 20, 15:20 »
off
Lala, persze. Fel vagy Te is bosszantva ettől az egész rendeletesditől.
+ számtalan ember van, akit én is kihúztam már a sorból. A játék az, hogy ők ezt nem is tudják.  :D
Mert nem adom ki magam.

Viszont az is látszik, hogy valamiért zsigerből gyűlölsz egy bizonyos klubot. Ez még csak egy helyzet,
de nem tudom miből alakult ki - és talán nem is tartozik a nagyérdeműre, pedig már minden topikban látható.
Lehet meg kellene beszélnetek? Nem tudom, csak gondolom.
Egy rakat olyan mondat van itt, - amit tárol is a gugli - amiből nem lehet "visszajönni".

A Keresztapa című trilógiában csak egyetlen(!) letolás van a fiúk felé - amikor meglepődnek egy ajánlaton/ nem tudják palástolni az érzelmeiket.

Közben meg ha jól emlékszem, talán ebben a klubban sikerült felkészülni vizsgázni(?).
Ha csinálnának egy zenekart, szerintem a "Keblet melengettünk a kígyónkon" lenne az első szám.  :D
on
Borisz Jelszint

Nem elérhető Ha-7-at

• Hero Member
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: 2015 Május 20, 16:03 »
kimondom kimondtam legfeljebb Miki lehülyéz.
  Igen náluk tanultam ami nem más mint üzlet hálával nem tartozom érte.
   Olvasd vissza Icon majd később Miki ténykedését a gerilla marketinges taktikával.
   Amit nem csak itt  hanem a sávokban is folytatták
   5 forintos kolléga szidása, meg még más 30 amatőr lejáratása , legutolsó meg a riport nem adás.
Az a tendecia hogy elmondásuk alapján az ingyenes hobbi helyett egy anyagi alapokra szeretnék helyezni a hobbit
  mint más sportokban  .
Emberek manipulálása ezt nehéz megfogalmazni de olyan mint amikor egy csaló ember azt mondja amit hallani szeretnél.   
   Legjobb példa erre az az amatőr akit átcsábítottak a klubjukba hogy álmai megvalósuljon. 
Minimum etikátlan sőt Miklós tudása és emberismerete is benne van .
  Bizonyíték erre itt a forumon leírni nem fogom ha nagyon nem tudod miről beszélek  privátban elmondom.
    Ebben az a szomorú akik benne vannak nem is veszik észre olyan mint a szerelem a legnagyobb blődséget is elhiszed.

Megprobáltam megbeszélni sőt nálam is bepróbálkoztak maguk mellé állítani .  (Toborozzak tagot a klubba)

Soha nem felejtem el hogy egy " csaló" hogyan mivel hülyítette a környezetemben lévőket.
Üveggyöngyöket szór majd dumával álmokkal hitegette őket. Ugyan ezt a technikát csinálja a kdr közben meg csak pár kivételezett tagjuknak kaparják ki a gesztenyét.  .
    Van még nem részletezem .